Geriausios slidinėjimo trasos pasaulyje

Jei ieškote geriausių slidinėjimo trasų pasaulyje, toliau ieškoti nereikia. Sudarėme 10 geriausių slidinėjimo trasų, kurios suteiks jums nuostabią slidinėjimo patirtį, sąrašą. Nuo Šiaurės Amerikos iki Europos ir Azijos – šiose trasose kiekvienas ras kažką sau. Taigi užsidėkite slides ir pasiruoškite rimtoms pramogoms!

1. Norkėjaus kalnas, Kanada: Tai Banfo nacionaliniame parke esanti stati ir sudėtinga šlaito trasa, puikiai tinkanti ekspertams, ieškantiems išskirtinių trasų. Kvapą gniaužiančiais Kanados uolinių kalnų vaizdais ir vienu ekstremaliausių slidinėjimo būdų pasižymintis Mount Norquay pelnė vienos geriausių slidinėjimo trasų pasaulyje reputaciją.

2. Cortina d’Ampezzo, Italija: Šis vaizdingas slidinėjimo kurortas įsikūręs nuostabiame Italijos Alpių slėnyje. Slidinėjimas čia – tai nepakartojama patirtis: būsite apsupti gamtos grožio ir tuo pat metu kelsite sau iššūkį vienose sudėtingiausių trasų. Be to, šis miestas yra netoli Venecijos ir Insbruko, todėl jį galima tyrinėti ne tik slidinėjimo trasose.

3. Whistler Blackcomb, Kanada: Šiame nuostabiame kalnų kurorte yra 8 000 akrų slidinėjimo teritorijos ir daugiau nei 200 pažymėtų įvairaus lygio trasų. Nesvarbu, ar ieškote adrenalino, ar mieliau renkatės švelnias trasas su nuostabiais aplinkinių kalnų vaizdais, Whistler Blackcomb yra viena geriausių slidinėjimo vietų pasaulyje.

4. Šamoni, Prancūzija: Aukščiausios Europos viršukalnės Monblano papėdėje įsikūręs Šamoni siūlo išties įspūdingą slidinėjimo patirtį. Šiame slidinėjimo kurorte rasite visko: nuo ilgų slidinėjimo trasų iki stačių „mogul” trasų ir trasų už trasų ribų. Be to, nuostabūs Alpių vaizdai suteikia dar daugiau malonumo.

5. Val Torensas, Prancūzija: Val Thorens: dar viena legendinė slidinėjimo vieta Prancūzijos Alpėse. Šiame kurorte yra daugiau nei 300 km trasų ir įvairaus reljefo trasų visiems lygiams, todėl kiekvienas čia ras ką nors sau. O dėl išskirtinės sniego gaminimo sistemos ir didelio aukščio virš jūros lygio sniegas jums bus garantuotas visą sezoną.

6. Vailas, Jungtinės Amerikos Valstijos: Šiame neįtikėtiname slidinėjimo kurorte Kolorado valstijoje yra daugiau nei 5200 akrų ploto reljefas septyniose skirtingose viršūnėse. Vailas siūlo platų paruoštų trasų ir trasų už slidinėjimo trasų ribų pasirinkimą, taip pat daugybę patogumų tiek trasose, tiek už jų ribų – tai nepamirštama slidinėjimo patirtis.

7. Verbjė, Šveicarija: Šis legendinis slidinėjimo kurortas įsikūręs pačioje Šveicarijos Alpių širdyje ir yra mėgstamas slidininkų iš viso pasaulio. Čia kiekvienas ras sau tinkamą pramogą – nuo stačių kuluarų iki švelnių banguojančių trasų. Be to, dėl nuostabaus gamtos grožio ir išskirtinės slidinėjimo šventės Verbjė yra populiari vieta.

8. Hakuba, Japonija: Hakuba, Japonijos Alpėse, netoli Nagano, yra viena garsiausių slidinėjimo vietų Azijoje. Šis kurortas, pasižymintis stačiu reljefu ir giliu puriu sniegu, siūlo išskirtinę slidinėjimo patirtį slidinėjimo ekspertams. Be to, už trasų ribų galėsite mėgautis tradicine japonų kultūra.

9. Zillertalis, Austrija: Šis vaizdingas slidinėjimo slėnis netoli Insbruko garsėja ilgomis ir sudėtingomis trasomis. Daugiau nei 500 km slidinėjimo trasų, adrenalino sukeliantys reljefo parkai ir aktyvi „apres-ski” scena, jau nekalbant apie nuostabius aplinkinių viršūnių vaizdus – Zillertalį būtina aplankyti žiemos sporto entuziastams.

10. Saas Fė, Šveicarija: Šveicarijos Alpėse esantis kurortas, kuriame nėra automobilių, yra viena gražiausių slidinėjimo vietų. Daugiau nei 35 mylias trasų turintis Saas Fė turi ką pasiūlyti kiekvienam – nuo ilgų prižiūrimų trasų iki stačių bekelių. Be to, iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į didingus kalnus, todėl ši vieta tampa dar įsimintinesnė.

Nesvarbu, koks jūsų įgūdžių lygis, slidinėjimas gali būti neįtikėtina patirtis, kurios niekada nepamiršite. Nuo stačių ir sudėtingų trasų iki švelnių šlaitų su nuostabiais vaizdais – yra daugybė pasaulinio lygio slidinėjimo vietų, kuriomis galės mėgautis kiekvienas. Taigi susiraskite sau tinkamą slidinėjimo kurortą, pasiimkite įrangą ir leiskitės į trasas!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top